+A  A  A-

Szkolenie kwalifikacyjne dla osób uprawnionych do zawodowego uboju oraz warunków i metod uboju i uśmiercania zwierząt

W związku z planowanym przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w Kłobucku szkoleniem kwalifikacyjnym dla osób uprawnionych do zawodowego uboju oraz warunków i metod uboju i uśmiercania zwierząt proszę o zgłaszanie się osób chętnych do Urzędu Gminy Popow.

Zgłoszenie takie powinno zawierać:

– imie i nazwisko;

– adres;

– tel. kontaktowy;

– adres e’mail;

Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 20.04.2018 r.

Podpisał:

Z up. Wójta

Wojciech Konieczny

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij