Wielki test historyczny w Gminie Popów

Z powody małego zainteresowania testem historycznym, organizatorzy odwołują test.

wielkiego testu historycznego w Gminie Popów

1. Czas i miejsce przeprowadzenia testu: Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5 w Zawadach.

2. Tematyka testu z uwzględnieniem przedziału czasowego: od zaborów do wolnej Polski (1772 – 1939r.)

3. Zasady przebiegu testu:

1. organizator testu – Gmina Popów

2. uczestnikami mogą być mieszkańcy Gminy Popów bez podziału na kategorie wiekowe

3. komisja nadzorująca przebieg testu – sekretarz Gminy Popów p. Ewa Kardas – Bernaś, p. K. Moczek, p. B. Drzazga, p. I. Kopera, p. W. Strzelczak, p. M. Kudła

4. rodzaj testu – wielokrotnego wyboru

5. uczestnicy zgłaszają się do organizatorów i potwierdzają chęć uczestnictwa w teście pod numerem telefonu: 34 317-70-67 do dnia 15.09.2018r.

6. Dokładny termin testu zostanie ogłoszony na stronie internetowej www.gminapopow.pl

4. Cele:

1. Rozwijanie zainteresowań historią Polski.

2. Upowszechnianie wiedzy historycznej dla tożsamości narodowej.

3. Włączanie mieszkańców Gminy Popów w obchody 100 rocznicy odzyskania Niepodległości.

4. Integracja pomiędzy poszczególnymi pokoleniami społeczności lokalnej.

5. Inicjowanie poszukiwania wiedzy historycznej z użyciem technologii informacyjnych.

6. Przybliżenie uczestnikom testu sylwetek przywódców Polski w kontekście odzyskania przez Polskę niepodległości.

7. Kształtowanie szacunku do wartości takich jak wolność i patriotyzm.

1. Nagrody:

1. Nagrodami w teście są nagrody rzeczowe i dyplomy:

1. I miejsce – nagroda rzeczowa o wartości 1000 zł

2. II miejsce – nagroda rzeczowa o wartości 500 zł

3. III miejsce – nagroda rzeczowa o wartości 300 zł

1. Organizator zastrzega sobie prawo do innego podziału nagród.

1. Postanowienia końcowe:

1. W sprawach nieregulowanych niniejszym Regulaminem ostateczne rozstrzygnięcia podejmuje komisja.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące po opublikowaniu ich na stronie internetowej Organizatora.

3. Wszelkich informacji na temat testu udziela koordynator – p. Ewa Kardas – Bernaś – sekretarz Gminy Popów

4. Informacja o rozstrzygnięciu testu zostanie umieszczone na stronie internetowej www.gminapopow.pl

Regulamin wielkiego testu historycznego w Gminie Popów

Podczas konkursu test historyczny”, będą wykonywane zdjęcia lub filmy, na których może zostać uchwycony wizerunek osób obecnych, jak również ich inne dane osobowe. Udział w spotkaniu jest równoznaczny z wyrażeniem dobrowolnej zgody, na przetwarzanie przez Wójta Gminy Popów z siedzibą w Zawadach ul. Częstochowska 6, danych osobowych wizerunkowych uczestnika, a także ewentualnie innych danych osobowych, w celu rozpowszechniania informacji o działaniach Organu, w przestrzeni publicznej i w mediach.