+A  A  A-

KONKURS FOTOGRAFICZNO – PLASTYCZNY „PONURY BAŁWAN”

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu antynarkotykowego „Ponury Bałwan” organizowanego przez Gminę Popów i Gminne Centrum Kultury w Popowie. W tym roku konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch kategoriach, można zrobić do wyboru: zdjęcie lub pracę plastyczną. Najważniejsze jest przesłanie naszej akcji: NIE BĄDŹ BAŁWAN – NIE BIERZ UŻYWEK! PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ ZALICZYSZ WTOPĘ… Do udziału zapraszamy osoby, które UKOŃCZYŁY 10 LAT. Regulamin i karta zgłoszenia znajdują się w załącznikach poniżej. Życzymy powodzenia!

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij