+A  A  A-

BIEG nad LISWARTĄ

Gmina Popów oraz Gminne Centrum Kultury w Popowie zapraszają uczniów klas 4-8 szkół podstawowych do udziału w biegu na orientację malowniczymi terenami rzeki Liswarty.

Aby wystartować w Biegu nad Liswartą, należy zebrać 4 – osobową drużynę i pełnoletniego opiekuna, zapisać się na zawody i stawić się o godz. 9.30 w sobotę 4 czerwca na stadionie KS Liswarta w Zawadach. Tam otrzymacie mapę punktów, do których trzeba będzie dotrzeć i wykonać opisane zadania. Najlepsza drużyna otrzyma atrakcyjne nagrody, a każdy kto ukończy bieg – pamiątkowy medal. Gwarantujemy świetną zabawę!

(Regulamin i karta uczestnictwa poniżej.)

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij