Koncert SZYMONMÓWI w Gminnym Centrum Kultury w Popowie

W sobotę 20 listopada o 19.00 na scenie Gminnego Centrum Kultury w Popowie zagra SZYMONMÓWI

𝘀𝘇𝘆𝗺𝗼𝗻𝗺𝗼́𝘄𝗶 to projekt Szymona Żurawskiego – wokalisty, kompozytora i tekściarza. Jego twórczość wymyka się z ram muzycznych gatunków, zaskakuje obserwacjami i trafia, często boleśnie, w sam cel. O czym mówi Szymon? – o problemach współczesnego świata, społeczeństwa, o trudnościach w relacjach z ludźmi i z własnymi emocjami. Na swoim koncie ma występy na festiwalach: Off Festival, Festiwal FAMA, ENEA Spring Break. 17 września ukazała debiutancka płyta szymonmówi pt. „Coś się zepsuło”.

Będzie nastrojowo i nostalgicznie, ale również radośnie i skocznie. Zapraszamy do GCK po odbiór bezpłatnych wejściówek.