III Mistrzostwa Subregionu Północnego Województwa Śląskiego w Crossie rowerowym

21 września 2024r. w Parzymiechach odbędą się III już Mistrzostwa Subregionu Północnego Województwa Śląskiego w Crossie rowerowym. W zmaganiach mogą mierzyć się drużyny ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Każda drużyna reprezentuje gminę lub powiat, wchodzący w skład Subregionu Północnego Województwa Śląskiego. Drużyna powinna składać się z 5 osób.

• Drużyny ze szkół podstawowych: w drużynie muszą znajdować́ się 2 osoby z rocznika 2012-2014 oraz 3 osoby z rocznika 2010-2011

• Drużyny ze szkół ponadpodstawowych: w drużynie muszą znajdować́ się 2 osoby z rocznika 2008-2009 oraz 3 osoby z rocznika 2005-2007.

• Mile widziany jest udział przynajmniej 1 dziewczyny w drużynie.

Koszt uczestnictwa drużyny w zawodach to 500 zł.

– Zapisy na cross drużynowy odbywają się po wczesniejszym kontakcie z koordynatorem do

spraw zapisów: Katarzyna Wyporkiewicz-Antos, email: kwyporkiewicz@subregion-polnocny.pl , tel. 534 340 770

– Zapisy na cross indywidualnie odbywają się poprzez formularz elektroniczny na stronie www.zmierzymyczas.pl .

W imieniu organizatorów zapraszam do uczestnictwa drużyny z wszystkich Gmin i Powiatów naszego Subregionu.

Szczegółowy harmonogram zawodów wraz z regulaminem już niebawem.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa