+A  A  A-

Inauguracja sezonu plenerowego Gminnego Centrum Kultury w Popowie

W minioną sobotę odbyła się inauguracja sezonu plenerowego Gminnego Centrum Kultury w Popowie.

W amfiteatrze w Wąsoszu Górnym mieliśmy okazję wysłuchać historii polskich pieśni ludowych. Przybliżyły nam je Kosy – cztery niezwykłe kobiety z Wrocławia, rzucając zupełnie nowe światło na tradycyjne pieśni. Zwykłe ludowe historie zamieniły w prawdziwe cudeńka.

Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili ten wieczór razem z nami.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij