+A  A  A-

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu na stanowisko dyrektora Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Wąsoszu Górnym

Komisja konkursowa powołana przez Wójta Gminy Popów Zarządzeniem Nr ZW 0050.90.2020 z dnia 27 lipca 2020 roku w sprawie powołania komisji konkursowej w celu przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora Gminnego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Wąsoszu Górnym wyłoniła kandydata na stanowisko dyrektora Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 2 w Wąsoszu Górnym w osobie:
Pani ANETA DZIKOWICZ

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij