Informacja w sprawie rozdawania maseczek ochronnych dla mieszkańców gminy Popów

Szanowni Państwo

Gmina Popów zakupiła dla mieszkańców 2 500 sztuk maseczek ochronnych wielokrotnego użytku, które mają chronić przed zarażeniem się koronawirusem COVID – 19. Maseczki zostaną przekazane mieszkańcom gminy przez sołtysów oraz radnych danych miejscowości.

Dystrybucja maseczek poprzez umieszczanie ich w skrzynkach na listy, rozpocznie się 15.04.2020 roku.

Jednocześnie informuję, że od dnia 16 kwietnia br. w całej Polsce będzie konieczne zasłanianie nosa i ust w przestrzeni publicznej.

Wójt Gminy Popów

Jan Kowalik