+A  A  A-

Informacja w sprawie rozpoczęcia działalności Ośrodka Wsparcia Cudzoziemców w Katowicach

Informujemy, że w Katowicach działalność rozpoczął Ośrodek Wsparcia Cudzoziemców, finansowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

W ramach działalności Ośrodka udzielana jest nieodpłatna pomoc dla cudzoziemców zamieszkałych w Województwie Śląskim. Celem Ośrodka jest wsparcie cudzoziemców w łatwiejszym rozwiązywaniu problemów administracyjnych i prawnych, związanych z legalizacją pobytu oraz prawem pracy.

Biuro Ośrodka znajduje się w Katowicach przy ulicy Reymonta 22/2,  swoje działania realizuje w całym województwie. Oferuje cudzoziemcom bezpłatną pomoc prawnika, tłumacza i psychologa oraz organizuje szkolenia, które ułatwiają przystosowanie się i integrację cudzoziemców  w Polsce. Ponadto Ośrodek zapewnia także wsparcie zagranicznych studentów poprzez opiekę mentora.

Więcej informacji uzyskać można na stronie internetowej:  http://www.owc.org.pl, pod numerem telefonu +48 32 630 45 99 lub adresem mail: owc@klaster.org.pl.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij