Komunikaty i ocena jakości wody przeznaczonej do spożycia – woda nadaje się do spożycia

Komunikat Nr 11/2024 Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kłobucku z dnia 26 lipca 2024 roku w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi podawanej do sieci z wodociągu publicznego Więcki zaopatrującego miejscowości: Więcki, Wąsosz, Annolesie, Marianów, Kule, Płaczki, Lelity, Antonie.

Ocena jakości wody przeznaczonej do spożycia – woda nadaje się do spożycia.

Komunikat Nr 12/2024 Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kłobucku z dnia 26 lipca 2024 roku w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi podawanej do sieci z wodociągu publicznego Popów ze studni nr 1 przy ulicy Strażackiej zaopatrującego miejscowości: Florianów, Zbory, Popów do mostu na ul. Wieluńskiej 2 oraz od ronda w kierunku Działoszyna do ul. Wieluńskiej 101.

Ocena jakości wody przeznaczonej do spożycia – woda nadaje się do spożycia.