+A  A  A-

Koncert Ania Broda

W niedzielne popołudnie na letniej scenie pod Urzędem Gminy wystąpi ANIA BRODA. Jest to wokalista obdarzona wyrazistym głosem – mistrzyni gry na cymbałach wileńskich, multiinstrumentalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jej koncerty – dla dzieci i dorosłych – budzą wrażliwość na piękno. Inspiracji szuka w poezji, zaś w muzyce poszukuje „nastrojów, kolorów, wzruszeń, tajemnic i nieprawdopodobnych historii, poruszających delikatne struny wyobraźni”. Jej album „A ja nie chce spać ” inspirowany wierszami polskich poetów otrzymał główną nagrodę w konkursie “Świat Przyjazny Dziecku”, organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka 2011. Jest Półfinalistką Mam Talent 2015. Nagrywa dla Polskiego Radia i Telewizji. Koncertuje na festiwalach w kraju i zagranicą.

W Zawadach poprowadzi warsztaty dla dzieci (zapisy w GCK – ilość miejsc ograniczona). O godzinie 17.00 zagra i zaśpiewa DLA WSZYSTKICH, a częścią koncertu będą owoce poprzedzających go warsztatów z udziałem dzieci.

Zapraszamy serdecznie!

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij