+A  A  A-

Konkurs wiedzy o inflacji – Zaproszenie młodzieży i dorosłych

Szanowni Państwo,

Portal edukacyjny Mathematics.live zaprasza młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o inflacji! 

Już w najbliższą niedzielę, 9 października 2022 r., o godzinie 18:00.

Na uczestników czeka 12 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru.

Do konkursu można przystąpić na poniższej stronie: https://mathematics.live/pl/konkurs/konkurs-inflacyjny

Dla najlepszych przygotowano nagrody!

Końcowy rezultat będzie zależał od poprawności wskazywanych odpowiedzi a także od czasu rozwiązywania. Udział w konkursie jest bezpłatny. Warto mieć pod ręką kalkulator, bo znajomość matematyki będzie nieodzowna.

Serdecznie zapraszamy!

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij