+A  A  A-

Konsultacje społeczne dotyczące zmian w lokalnych kryteriach wyboru projektów

Szanowni Państwo!

W wyniku analizy i oceny danych oraz w związku z licznymi uwagami i oczekiwaniami wyrażanymi podczas konsultacji społecznych przez przedstawicieli jednostek sektora finansów publicznych, przedsiębiorców i potencjalnych wnioskodawców na szkoleniach i podczas konsultacji w biurze LGD wypracowano stanowisko, które zawiera propozycję zmian Lokalnych Kryteriów Wyboru. Projekt zmian przedstawionych w stanowisku zostanie przedłożony Zarządowi LGD Zielony Wierzchołek Śląska. Poniżej znajdą Państwo linki do projektowanych zmian w Lokalnych Kryteriach Wyboru. Prosimy o zapoznanie się z tymi dokumentami oraz o ewentualne zgłoszenie uwag dotyczących proponowanych zmian na załączonym formularzu.

Kryteria dla NGO

Kryteria dla przedsiębiorców

Kryteria projekty własne

http://lgd-klobuck.pl/272/konsultacje-spoleczne-dotyczace-zmian-w-lokalnych-kryteriach-wyboru-projektow.html

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij