+A  A  A-

Konsultacyjne w sprawie aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju LGD „Zielony Wierzchołek Śląska”

Lokalna Grupa Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” zaprasza na spotkanie konsultacyjne w sprawie aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 oraz spotkanie informacyjno-promocyjne dotyczące naboru wniosków do projektu „Wsparcie rozwojowe MŚP w województwie śląskim” w dn. 06.12.2017 r., w Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej, ul. Śląska 20

Ankieta dotycząca proponowanych zmian_27-11-2017L

Spotkanie BUR 06.12.2017

Spotkanie konsultacyjne 06.12.2017

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij