OGŁOSZENIE w sprawie odbioru odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Wójt Gminy Popów informuje, że nieodpłatny odbiór odpadów pochodzących z działalności rolniczej tj. folia rolnicza, siatka i sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach i typu Big Bag  nastąpi po 1 czerwca br. Odbiorcą odpadów będzie firma „SO-MASZ”. Przedstawiciele firmy będą się kontaktować indywidualnie z mieszkańcami, którzy złożyli wniosek z ustaleniem dokładnego terminu odbioru ww. odpadów. Odpady będą odbierane bezpośrednio z miejsca prowadzenia działalności rolniczej.

Jednocześnie osoby, które nie złożyły wniosku na nieodpłatny odbiór, a są zainteresowane uzyskaniem pomocy, proszone są o skontaktowanie się pracownikiem Urzędu Gminy Popów najpóźniej do dnia 31 maja 2022  r. pod numerem telefonu: 34 3177067
wew. 240 lub pok. nr 10 w siedzibie Urzędu.