+A  A  A-

Płatności bezgotówkowe w Urzędzie Gminy Popów

Informujemy, że w naszym urzędzie można dokonywać płatności przy użyciu kart płatniczych lub telefonu. Urząd Gminy uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS. Program jest realizowany przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A..

W sekretariacie Urzędu Gminy Popów uruchomiony został terminal płatniczy, za pomocą którego można dokonywać płatności kartą płatniczą w sposób tradycyjny  oraz zbliżeniowy. Akceptowane są płatności z wykorzystaniem kart płatniczych VISA, MasterCard oraz płatności mobilne BLIK.

Klienci urzędu, dokonujący płatności bezgotówkowych kartą lub tlefonem nie będą ponosić opłat (prowizji) za dokonanie transakcji.

Zachęcamy do korzystania z tej formy płatności.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij