+A  A  A-

Składanie ofert na „Świadczenia zdrowotne z zakresu opieki stomatologicznej dla dzieci finansowanych ze środków publicznych na rzecz uczniów szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Popów”

Wójt Gminy Popów, działając na podstawie art. 12 ustawy z dnia 12 kwietnia 2019 roku o opiece zdrowotnej nad uczniami tj. (Dz. U. 2019 poz. 1078), zaprasza do składnia ofert na realizację opieki stomatologicznej nad uczniami szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Popów.

Pismo w sprawie składania ofert

Formularz ofertowy

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij