+A  A  A-

Śląskie Orły Wolontariatu – Wolontariusz 2023

Do 31 października br. przyjmowane są zgłoszenia w konkursie Śląskie Orły Wolontariatu – Wolontariusz 2023, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Celem konkursu jest uhonorowanie wolontariuszy za ich zaangażowanie i troskę o drugiego człowieka. Nominowani do konkursu mogą być zarówno pojedynczy wolontariusze, jak i całe organizacje. Liczy się każda aktywność w dowolnym obszarze życia społecznego – ważne, żeby miała charakter wolontariatu.

Kandydatów mogą zgłaszać osoby fizyczne i organizacje pozarządowe związane z działalnością na rzecz wolontariatu. Jeden podmiot może wskazać po jednej kandydaturze, w każdej z dwóch kategorii. Kapituła konkursu wybierze laureatów w kategoriach: wolontariat indywidualny i organizacja działająca w obszarze wolontariatu. Członkowie kapituły będą brać pod uwagę: zaangażowanie, innowacyjność, skuteczność oraz partnerstwo w podejmowanych przez wolontariuszy działaniach.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 października 2023 roku. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie slaskieorly.slaskie.pl oraz ngo.slaskie.pl

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij