+A  A  A-

V edycja konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich

Dzień dobry,

przed nami V edycja konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich. Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a patronat nad konkursem objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem przedsięwzięcia jest promowanie regionalnych potraw przygotowanych z polskich produktów.

ZGŁOŚ SIĘ

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego, zapoznaj się z Regulaminem na:

https://bitwaregionow.pl/zglos-sie/

Na zgłoszenia czekamy do 31 marca br.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij