+A  A  A-

Zapraszamy do wspierania WOŚP wspólnie z Gminnym Centrum Kultury!

W najbliższą niedzielę w godzinach 14.30 – 20.00 odbędzie się koncert 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sali GCK wystąpią dzieci i absolwenci Gminnych Zespołów Szkół Podstawowych, Zespół śpiewaczy „Jutrzenka”, a w drugiej części programu zespół „Eternal Spiritis” i „Nigdy Więcej”. Będą ciepłe posiłki przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, kawiarenka z pyszną gorącą czekoladą, ciasteczkami z wróżbą i watą cukrową. Ponadto punkt doradcy kulinarnego Amina Fakhari oraz pokaz sprzętu strażackiego oraz działań ratowniczych w razie wypadku drogowego w wykonaniu strażaków z gminy Popów. O godzinie 20.00 wypuścimy wspólnie światełko do nieba. Koniecznie bądźcie z nami! Zbieramy pieniążki do puszek dla dziecięcej medycyny zabiegowe.

Sie ma!

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij