+A  A  A-

Zapraszamy na koncert kolęd „Latały ptaszki, latały”

Wystąpi Rodzina Łoniewskich: Marzena Lamch – Łoniewska – wokalistka, kompozytorka, aranżerka, aktorka, instruktorka śpiewu, Adam Łoniewski – aktor i reżyser, autor scenariuszy do spektakli i widowisk muzycznych, Aniela, Jan i Antoni – ich utalentowane dzieci. Usłyszymy utwory bożonarodzeniowe z wielu stron Europy, w różnych kolorach i smakach (kolędy polskie, ukraińska, czeska, bułgarska, serbska, francuska, włoska, hiszpańska, angielska, rumuńska, węgierska) z towarzyszeniem takich  instrumentów jak: piano, lira korbowa, shruti box, ukulele, flet poprzeczny, alt, instrumenty perkusyjne. W koncercie znajdą się również wiersze Adama Łoniewskiego w jego interpretacji.

Czwartek 6 stycznia, godz. 18.00., GCK w Popowie. Bądźcie z nami!

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij