+A  A  A-

Zmiana trasy autobusów firmy Gepard

UWAGA!

W związku z trwającymi pracami budowlanymi na zadaniu inwestycyjnym pod nazwą: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Dąbrowa, Więcki, Annolesie oraz Wąsosz Dolny i Marianów, gmina Popów informuję, że zmianie ulega dotychczasowa trasa Wąsosz Dolny – Annolesie – Więcki autobusów/busów firmy GEPARD.

Do dnia 20 października 2019 r. trasa przebiegać będzie przez miejscowości Wąsosz Górny – Wąsosz Dolny (skrzyżowanie) – Więcki – Dąbrowa – Smolarze.  

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij