Bezpłatne szkolenia w ramach projektu „Profesjonalne kadry w subregionie centralnym województwa śląskiego”

W ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 pn.: „Profesjonalne kadry w subregionie centralnym województwa śląskiego”, realizowanego przez EMT – SYSTEMS Sp. z o.o. w partnerstwie z Instytutem ADN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach przeznaczonych dla osób pracujących w wieku 18+, zamieszkujących/pracujących na terenie subregionu centralnego województwa śląskiego.

Grupę docelową stanowią osoby:

• pracujące,
  • powyżej 18 roku życia,
  • mieszkające i/lub pracujące na terenie subregionu centralnego województwa śląskiego,
  • chcące z własnej inicjatywy wziąć udział w kursach/szkoleniach,
  • nieprowadzące jednoosobowej działalności gospodarczej.

UWAGA: Aby uczestniczyć w Projekcie należy spełnić wszystkie ww. kryteria formalne!

Z udziału w Projekcie wykluczone są osoby odbywające karę pozbawienia wolności, z wyjątkiem osób objętych dozorem elektronicznym.

Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym. Liczba miejsc ograniczona.

W ramach Projektu oferowane są następujące formy wsparcia:

• Zarządzania obiegiem dokumentów elektronicznych (tekstowych i multimedialnych) w trybie zdalnym: elektroniczne zarządzanie dokumentacją (EZD), e – podpisy, platformy usług elektronicznych, praca na wspólnych plikach
  • Tworzenie i rozwój rozwiązań chmurowych – modele chmur i rodzaje usług w chmurze, zabezpieczenia, tożsamość, zarządzanie, monitorowanie, raportowanie, standardy prywatności, zgodności i ochrony danych.

Realizacja szkoleń: szkolenia komputerowe z egzaminem (certyfikowane) będą odbywać się w grupach średnio 12-osobowych, 3 dni w tygodniu średnio po 8 godzin lub 6 dni po 4 godziny.

Szkolenia do wyboru: rano, po południu, weekendowo. Szkolenia realizowane będą w trybie zdalnym (online).

Projekt realizowany jest w okresie od 01.01.2021 r. do 31.12.2022 r.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIACH?

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w wersji elektronicznej na stronie: https://profesjonalnekadryslask.pl/formularz/

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdą Państwo na stronie: https://profesjonalnekadryslask.pl