+A  A  A-

Ćwiczenia RENEGADE-SAREX 18/II

W dniach 14 – 15 listopada 2018 r. (16 listopada 2018 r. termin zapasowy ćwiczeń), Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje ćwiczenia RENEGADE-SAREX 18/II. W trakcie ćwiczeń możliwe jest wykorzystanie syren alarmowych ostrzegania i alarmowania ludności.

W związku z ćwiczeniami, możliwe jest emitowanie modulowanego dźwięku syreny w okresie trzech minut – oznaczającego ogłoszenie alarmu lub dźwięku ciągłego trwającego trzy minuty – oznaczającego odwołanie alarmu.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij