+A  A  A-

Dożynki Parafialne w Gminie Popów

Parafia pw. Św. Józefa Robitnika w Popowie  wraz z księdzem Proboszczem Grzegorzem Stanulą  i Partner Generalny wydarzenia  TAURON

serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Popów i okolic 20.08.2023r. na wydarzenie  Dożynki Parafialne , które odbędą się na stadionie KS Liswarta Popów w Zawadach. Uroczyste otwarcie nastąpi o godzinie 14. 30 Serdecznie zapraszamy !!

Niezapomniane atrakcje, zabawa i przepyszne przekąski czekają na najmłodszych i starszych mieszkańców naszej Gminy.

Zapraszamy!!  

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij