+A  A  A-

I turniej Gmin o puchar gminy Miedźno

W imieniu Wójta Gminy Miedźno Piotra Derejczyka, oraz współorganizatora LKS Naprzód Ostrowy informujemy, że dnia 4 Sierpnia 2019 odbędzie się po raz pierwszy „Turniej Gmin”. Chęć udziału zadeklarowali reprezentanci gmin z : Krzepice, Kłobuck, Przystajń, Miedźno, Popów, Wręczyca Wielka.

Harmonogram dnia:
Miejsce rozgrywek: LKS NAPRZÓD OSTROWY, UL. SPORTOWA 33

14.30 ZEBRANIE KIEROWNIKÓW DRUŻYN
14.45 LOSOWANIE
15.00 ROZPOCZĘCIE TURNIEJU
19.30 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU ORAZ WRĘCZENIE NAGRÓD
20.00 ZABAWA TANECZNA POD GWIAZDAMI

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij