Informacja dla osób będących właścicielami działek w Annolesiu i Marianowie

W związku z wydaniem przez Starostę Kłobuckiego decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej polegającej na rozbudowie drogi gminne G-48 w msc. Marianów i G-47 w msc. Annolesie, właścicielom gruntów zajętych pod drogę przysługuje odszkodowanie. Odszkodowanie wypłaca Gmina Popów w wysokości ustalonej przez rzeczoznawcę majątkowego na podstawie indywidualnych decyzji wydanych także przez Starostę Kłobuckiego.

informację o sposobie przekazania odszkodowania należy dostarczyć do Urzędu Gminy Popów.

Przykładowy formularz informacji o sposobie przekazania.