+A  A  A-

Informacja dot. upału i żmij

W związku z prognozowanymi  wysokimi temperaturami powietrza w najbliższym okresie proszę mieszkańców powiatu kłobuckiego oraz wszystkie osoby o zachowanie środków ostrożności i zastosowanie się do informacji załączonej do maila.

Ponadto w związku z odnotowanymi przypadkami pojawiania się żmij na terenie kraju, proszę o zapoznanie się z zamieszczoną informacją dotyczącą sposobu postępowania w przypadku spotkania lub ukąszenia przez żmiję (węża).

Należy pamiętać, że w przypadku ukąszenia przez żmiję (węża) trzeba natychmiast wezwać służby ratunkowe.

Proszę o zachowanie ostrożności, zwłaszcza w przypadku dzieci.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij