+A  A  A-

Informacja dotycząca przebudowy drogi powiatowej nr 2036 S relacji Kuków – Zwierzyniec I – Zwierzyniec II – Zwierzyniec III

Zgodnie z § 12 ust. 1 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 23 września 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków zarządzania ruchem na drogach oraz wykonywania nadzoru nad zarządzaniem (Dz. U. z 2003r. nr 177 poz. 1729 z późn. zm.) zawiadamiam, że w dniu 23.08.2018r. zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu w ramach zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2036 S relacji Kuków – Zwierzyniec I – Zwierzyniec II – Zwierzyniec III”

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij