+A  A  A-

Informacja w sprawie infolinii dotyczącej pomocy w zakresie noclegu i wyżywienia dla osób bezdomnych

Wójt Gminy Popów informuje mieszkańców, iż na terenie województwa śląskiego zostanie uruchomiony od 1 listopada br.  bezpłatny trzycyfrowy numer telefonu 987 pod którym będzie można uzyskać informację o możliwości pomocy w zakresie noclegu i wyżywienia dla osób bezdomnych.

Infolinia 987 obsługiwana jest całodobowo przez służbę dyżurną Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij