+A  A  A-

INFORMACJA – Zaproszenie uczniów na galę wręczania Stypendiów

      Wójt Gminy Popów serdecznie zaprasza   uczniów i rodziców, którzy złożyli wnioski  na galę wręczania  Stypendium Wójta Gminy Popów dla najzdolniejszych uczniów , która odbędzie się w dniu 10. 11. 2022 godz.18.00 w Sali  Gminnego Centrum Kultury w Popowie.

                                                                                     Jan Kowalik

                                                                                 Wójt Gminy Popów  

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij