+A  A  A-

K O M U N I K A T

W Polsce potwierdzono już kilkanaście przypadków koronowirusa, a także w województwie śląskim.

Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową.

Dlatego jeżeli to możliwe, należy ograniczyć przebywanie w miejscach publicznych i poprosić bliskich o pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwianie spraw urzędowych i pocztowych.

Wójt Gminy Popów zwraca się z prośbą o ograniczenie osobistego załatwiania spraw w urzędzie. Jeśli to możliwe prosimy wszystkich interesantów Urzędu Gminy Popów oraz gminnych jednostek o to, by w miarę możliwości załatwiać sprawy drogą telefoniczną bądź mailową.

Tel/fax. 34 3 177 067, 34 3 177 083, 34 3 177 084, 34 3 177 085.

Adres mailowy ug@gminapopow.pl

Jedynie w wyjątkowych i pilnych sprawach prosimy o zgłoszenie się do urzędu osobiście.

Informacje na temat zmian w organizacji obsługi interesantów będą aktualizowane na bieżąco.

Prosimy o współpracę i zrozumienie tej wyjątkowej sytuacji.

800 190 590 – numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącej postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem

W przypadku podejrzenia zakażenia wirusem najlepiej skontaktować się telefonicznie z sanepidem.

Całodobowa Infolinia

Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Częstochowie

na temat koronawirusa: tel. 661 868 810, 577 818 388

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij