+A  A  A-

Kolejne zamknięcie przejazdu kolejowego

Zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu drogi gminnej nr 679029 w miejscowości Popów, w km 104+313

Informuję, że w dniu 10-08-2021r. przejazd kolejowy w ciągu drogi gminnej nr 679029 w miejscowości Popów będzie zamknięty.

Jednocześnie informuję, iż przedmiotowy przejazd zostanie zamknięty po otwarciu przejazdu, w ciągu drogi powiatowej nr 2066 S- Popów, ul. Pajęczańska, w km 104+163 linii kolejowej nr 131, tak aby przejazdy nie były zamknięte w tym samym czasie.

Wykonawca przed zamknięciem przejazdu umieści przy przejeździe tablice informujące o terminie zamknięcia.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij