+A  A  A-

Zaszczep się bez kolejki w Twojej parafii

Urząd Gminy Popów  informuje mieszkańców, iż w dniu 15 sierpnia 2021r (niedziela) będzie możliwość zaszczepienia się w godzinach od 09:00 do 16:30 na placu Kościoła pw. Świętego Józefa Robotnika w Popowie.

Szczepionki dostępne w punkcie to Pfizer oraz Johnson & Johnson (jednodawkowa).

Do rejestracji będzie potrzebny Ci tylko dowód osobisty.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod numer telefonu 510 729 797.

#SZCZEPIMYSIĘ

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij