+A  A  A-

Komunikat ZUS – Elektroniczna wersja legitymacji emeryta-rencisty – mLegitymacja

Szanowni Państwo,

od stycznia 2023 r. każdy emeryt i rencista może korzystać z elektronicznej wersji swojej legitymacji emeryta-rencisty (mLegitymacja). Jest ona dostępna w telefonie dzięki bezpłatnej aplikacji mObywatel. Osobom, które nabędą uprawnienia do emerytury lub renty od stycznia 2023 r., ZUS automatycznie wyda legitymację tylko w formie elektronicznej. Legitymacje emerytów i rencistów, które zostały wydane przed 2023 rokiem, są aktualne, zgodnie z nadanym terminem ważności.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej pod linkiem: mLegitymacja – ZUS

Poniżej zamieszczone zostały informacje w formie PDF i zdjęć:

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij