+A  A  A-

Konkurs plastyczny „Ma-Natura Ma-Kultura Ma-Kulatura”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Ma-Natura Ma-Kultura Ma-Kulatura” Gminnego Centrum Kultury w Popowie.

Wokół nas jest mnóstwo papierowych odpadów, gazet, gazetek reklamowych, ulotek i opakowań. Spróbujcie zrobić z nich użytek – stwórzcie coś nowego – atrakcyjnego, może funkcjonalnego, albo zupełnie nieoczywistego. Dostarczcie do GCK. Zróbmy wspólnie maKULaTURALNĄ WYSTAWĘ ! Na najciekawsze prace czekają atrakcyjne nagrody. Powodzenia!

Regulamin, karta zgłoszenia i niezbędne oświadczenia znajdziecie w załącznikach. 

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij