+A  A  A-

Konkurs pomysłów na logo i hasło promujące Gminę Popów

Wójt Gminy Popów zaprasza mieszkańców Gminy oraz wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie, którego głównym celem jest wyłonienie najciekawszego projektu logo oraz hasła reklamowego, promującego naszą gminę.

Hasło i logotyp powinny budzić pozytywne skojarzenia, podkreślać charakter i specyfikę Gminy Popów, jako regionu o dużym potencjale gospodarczym, dobrego do życia, inspirującego do rozwoju, o dużych walorach kulturowych i przyrodniczych – ze szczególnym uwzględnieniem rzeki Liswarty.

Konkurs adresowany jest dla uczestników powyżej 12 roku życia. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawarte są w Regulaminie dostępnym poniżej.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij