+A  A  A-

Mikołajkowa Akcja pomocy dla podopiecznych Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej.

Pracownicy Urzędu Gminy Popów na czele z Wójtem Janem Kowalikiem przyłączyli się do Mikołajkowej Akcji pomocy dla podopiecznych Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej.
Dzięki zbiórce zorganizowanej wśród pracowników urzędu zakupiono gry i zabawki dla dzieci, pościel, prześcieradła, ręczniki i koce.

Akcja została zorganizowana przez Gminne Centrum Kultury w Popowie, które przekazało paczki do Częstochowskiego Hospicjum przy ul. Krakowskiej.

Wszystkim, którzy wsparli tę szlachetną inicjatywę serdecznie dziękujemy, a podopiecznym hospicjum życzymy dużo zdrowia, wytrwałości i cierpliwości w znoszeniu trudów dnia codziennego, optymizmu, nadziei oraz pogody ducha.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij