+A  A  A-

Ośrodek Wsparcia Cudzoziemców w Katowicach

Urząd Gminy Popów informuję mieszkańców Gminy Popów o działalności Ośrodka Wsparcia Cudzoziemców w Katowicach na ulicy Reymonta 22. Ośrodek udziela nieodpłatną pomoc dla cudzoziemców zamieszkałych w województwie śląskim.


W ramach swojej działalności Ośrodek oferuje cudzoziemcom bezpłatną pomoc prawnika, tłumacza i psychologa. Ośrodek organizuje również szkolenia, które ułatwiają przystosowanie się i integrację cudzoziemców w Polsce. Ponad to Ośrodek zapewnia wsparcie zagranicznych studentów poprzez opiekę mentora.


Więcej informacji o Ośrodku Wsparcia Cudzoziemców znajdą Państwo na stronie internetowej www.owc.org.pl.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij