+A  A  A-

Płatności bezgotówkowe w Urzędzie Gminy Popów

W Urzędu Gminy Popów znajduje się  terminal płatniczy, za pomocą którego można dokonywać płatności kartą płatniczą w technologii tradycyjnej (stykowej) oraz zbliżeniowej. Akceptowane są płatności z wykorzystaniem kart płatniczych VISA, MasterCard oraz płatności mobilne BLIK.

Klienci urzędu, dokonujący płatności bezgotówkowych kartą lub telefonem nie będą ponosić opłat (prowizji) za dokonanie transakcji. Zachęcamy do korzystania z tej formy płatności.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij