+A  A  A-

Plebiscyt Mistrzowie Agro 2024

Śląski Oddział Regionalny ARiMR również w tym roku podjął współpracę z „Dziennikiem Zachodnim” w ramach akcji redakcyjnej i plebiscytu MISTRZOWIE AGRO 2024 – największego w Polsce plebiscytu rolniczego i sołeckiego, który w woj. śląskim prowadzony jest na stronach „Dziennika Zachodniego” oraz w serwisach internetowych www.dziennikzachodni.pl i www.naszemiasto.pl.

Celem plebiscytu jest prezentacja w mediach wsi województwa śląskiego – min. rolników, liderów społeczności przedstawicieli branży agroturystycznej, którzy z powodzeniem zainwestowali w działalność przyczyniającą się do zwiększenia atrakcyjności i promocji naszego województwa.

Plebiscyt MISTRZOWIE AGRO, zaczął się w lutym, będzie trwał do maja 2024 r. i zostanie przeprowadzony na łamach dzienników regionalnych, serwisów internetowych oraz mediów społecznościowych Polska Press Grupy. Harmonogram plebiscytu jest w załączniku.

PLEBISCYT ZOSTANIE PRZEPROWADZONY W NASTĘPUJĄCYCH KATEGORIACH:

KATEGORIE POWIATOWE:

• Sołtys Roku

Rolnik Roku

• Koło Gospodyń Wiejskich Roku

z finałem powiatowym i wojewódzkim

KATEGORIE WOJEWÓDZKIE:

• Sołectwo Roku

Liderka/Lider społeczności wiejskiej Roku

Gospodarstwo Agroturystyczne Roku

z finałem wojewódzkim

FINAŁ OGÓLNOPOLSKI:

Każda kategoria kończy się

finałem ogólnopolskim, w którym

biorą udział zwycięzcy z każdego

województwa.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij