+A  A  A-

Półkolonie ZHP dla dzieci z gminy Popów

Związek Harcerstwa Polskiego organizuje półkolonie dla dzieci z gminy Popów. W tym roku na prośbę rodziców 4 tygodnie 25.06- 20.07.2018 r. Dla dzieci, których rodzice będą chcieli zapisać na cały letni wypoczynek tj. 4 tyg. zaplanowany jest pobyt z noclegiem w terminie 2.07 – 11.07. Organizatorzy przewidują spotkanie z rodzicami w pierwszym tygodniu czerwca. Dokładne inf. pod nr tel. 796 129 121. Poniżej znajduję się plakat półkolonii wraz ze wzorem karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku.

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU – WZÓR

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij