+A  A  A-

Popis Pracowni Muzycznej GCK

W ostatnią niedzielę maja w sali GCK w Popowie odbył się koncert podopiecznych i pokaz umiejętności zdobytych podczas zajęć w Gminnym Centrum Kultury w Popowie. Zaprezentowała się część uczniów grających na gitarze, pianinie, śpiewających w studio piosenki oraz tańczących break dance i street dance. Należą im się gratulacje za to, że pomimo trudnych warunków podczas pandemii, uczestnicząc częściowo w lekcjach stacjonarnych, a częściowo on-line, udało im się poczynić kolejne kroki na drodze własnych pasji i zainteresowań.

Życzymy wytrwałości i sukcesów – uczniom i instruktorom.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij