+A  A  A-

Popowe Cyrkowe Miasteczko – Festyn z okazji Dnia Dziecka

Zapraszamy do Popowego Miasteczka Cyrkowego!

W niedzielę 13 czerwca na placu przy GCK w Popowie będzie czekało na Was mnóstwo wspaniałych atrakcji. Zobaczycie wyjątkowy spektakl interaktywny „Wesoły Cyrk Pana Pedro”. Będzie można spróbować swoich sił w chodzeniu po linie, na szczudłach, na nartach w duecie, jeździe na cyrkowych rowerkach. Będą warsztaty żonglerskie, gry zręcznościowe, labirynt animacyjny, zjeżdżalnia rolkowa. Zaprezentują się również laureaci naszych ostatnich konkursów oraz grupy taneczne Break Dance oraz Street Dance.

Ponadto: gigantyczne bańki mydlane, strzelnica, równoważnia – Rola Bola, minigolf i mini kręgle.

Zapowiada się naprawdę aktywne Popo-łudnie:-)

Zapraszamy!

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij