+A  A  A-

Popów bohaterem projektu „Gmina Kibicuje”

Tydzień poprzedzający mecz Raków Częstochowa – Górnik Zabrze to kolejna odsłona cyklu „Gmina kibicuje”. Tym razem bohaterami są mieszkańcy gminy Popów.

#GMINAKIBICUJE to projekt społeczny, w którym poprzez promocję sportu i zdrowego trybu życia zachęcamy mieszkańców poszczególnych gmin do kibicowania Czerwono-Niebieskim z trybun GIEKSA Areny. Za nami wizyty m.in. w Rędzinach, Koniecpolu i Mykanowie. Tym razem swoje kroki kierujemy do Popowa. To właśnie tam, już od początku tygodnia intensywnie promujemy sobotnie starcie Rakowa z Górnikiem Zabrze (14.12, g. 15.00). Miło będzie spotkać sąsiadów na meczu, prawda? A jeszcze milej wspólnie wybrać się na stadion!

Dla mieszkańców gminy przygotowaliśmy dedykowany sektor na trybunie D i bilety w promocyjnej cenie 15 złotych. Co zrobić, aby uzyskać zniżkę? Na adres bilety@rakow.com wyślij nam swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL + adres zamieszkania), a my wytłumaczymy Ci jak wykorzystać rabat. Ale to nie koniec.

Już w najbliższym czasie wspólnie z naszymi piłkarzami odwiedzimy w jednej ze szkół najmłodszych mieszkańców gminy Popów. W ramach projektu będziemy tam promować zdrowy tryb życia. Podczas spotkania najmłodsi mieszkańcy otrzymają od nas vouchery, które zamienią na wejściówki na mecz. Bądźcie czujni! To co? Widzimy się #NaStadionie?

Czytaj więcej: https://rakow.com/aktualnosci/popow-szostym-bohaterem-cyklu-gminakibicuje-7633

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij