Umowa o udzieleniu pomocy finansowej

22 lipca br. Wójt Gminy Popów Jan Kowalik wziął udział w uroczystym podpisaniu umowy o udzieleniu pomocy finansowej w formie dotacji celowej w ramach Marszałkowskiego Konkursu „Inicjatywa Sołecka” w 2021 roku.

Gmina Popów w ramach tegorocznej edycji marszałkowskiego konkursu „Inicjatywa sołecka” złożyła dwa wnioski i pozyskała dofinansowanie:

🔷️w wysokości 12 000,00 zł. dla sołectwa Kamieńszczyzna na zadanie pn: „Wyposażenie świetlicy wiejskiej w miejscowości Kamieńszczyzna”,

🔷️dla sołectwa Popów w wysokości 37 700,00 zł. na zadanie pn. „Przebudowa i doposażenie placu zabaw przy GZSP nr 1 w Popowie.”

Uroczystość podpisania umów odbyła się Janowie.