+A  A  A-

Rozpoczęcie naboru w otwartym konkursie ofert „Partnerstwo dla Wolontariatu” – edycja 2024

Zapraszamy do składania ofert w otwartym konkursie ofert  „Partnerstwo dla wolontariatu”, edycja 2024 w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018-2030, którym zarządza NIW-CRSO.

W ramach konkursu wybrani zostaną Partnerzy Regionalni oraz Partnerzy Lokalni Programu, którzy realizować będą działania w okresie czerwiec 2024 – grudzień 2026. Zadaniem wybranych organizacji będzie pośrednictwo w działaniach wolontariackich, prowadzenie działań promujących wolontariat, szkoleń, poradnictwa oraz współpracy w realizacji Programu w zakresie kształtowania i wspierania lokalnego rozwoju wolontariatu systematycznego.

Termin naboru wniosków:

  • od 29 kwietnia 2024 r. do 21 maja 2024, godz. 14:00

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie konkursu „Partnerstwo dla wolontariatu”, edycja 2024.

Dodatkowe informacje na temat konkursu będzie można uzyskać w terminach naboru ofert pod numerem telefonu 885 221 530 w godz. 10:00 – 14:00 od poniedziałku do piątku lub pod adresem poczty elektronicznej: korpussolidarnosci@niw.gov.pl

Zachęcamy do uczestnictwa w webinariach informacyjnych pt. Jak przygotować wniosek w konkursie „Partnerstwo dla Wolontariatu”. Webinaria odbędą:

  • 8 maja br. w godz. godz. 10:00 – 12:00

Link rejestracyjny:

https://niwcrso.clickmeeting.com/jak-przygotowac-wniosek-w-konkursie-partnerstwo-dla-wolontariatu-/register

  • 13 maja br. w godz. 13:00 – 15:00

Link rejestracyjny:

https://niwcrso.clickmeeting.com/jak-przygotowac-wniosek-w-konkursie-partnerstwo-dla-wolontariatu-webinarium-2

Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest w czerwcu 2024 r.

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij