Skrócenie czasu przyjmowania wniosków o wydanie dowodu osobistego w dniu 28 grudnia 2023 r.

Wójt Gminy Popów uprzejmie informuje, że  w czwartek 28 grudnia 2023r. przyjmowanie wniosków o wydanie dowodu osobistego możliwe będzie tylko do godziny 11:30 zgodnie z pismem Dyrektora Departamentu Spraw Obywatelskich MSWiA w związku zkoniecznością zapewnienia bezpiecznego wdrożenia z dniem 29 grudnia br. nowych rozwiązań technicznych umożliwiających świadczenie usług związanych z wnioskowaniem o dowód osobisty.

Informuje również, że 28 grudnia 2023r. o godzinie 9:00 zablokowana zostanie możliwość skorzystania z usługi składania wniosku o dowód dla dziecka lub podopiecznego.

(https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-dowod-osobisty-dla-dziecka-lub-podopiecznego).

Za utrudnienia przepraszamy.