+A  A  A-

Spis Rolny 2020

W dniu dzisiejszym 01 września 2020 roku rozpoczął się Powszechny Spis Rolny 2020, który potrwa do 30 listopada 2020 roku.

Spis rolny jest obowiązkowy.

Od dziś użytkownicy gospodarstw rolnych będą mogli spisać się poprzez:

  • samospis na stronie internetowej GUS ( stat.gov.pl) i spisu rolnego (spisrolny.gov.pl)
  • telefon, dzwoniąc na numer infolinii spisowej 22 279-99-99

Z użytkownikami gospodarstw rolnych, którzy nie spiszą się samodzielnie, skontaktują się rachmistrzowie – telefonicznie lub bezpośrednio.

W celach informacyjnych i interwencyjnych, na czas realizacji spisu, Gminne Biuro Spisowe w Popowie, uruchomiło dyżury obejmujące godziny pracy Urzędu Gminy Popów, a także dyżury telefoniczne w godzinach popołudniowych do godz. 20.00 ( w dni robocze ) pod numerem telefonu: 510-729-797.

Dla użytkowników gospodarstw rolnych, którzy z powodu braków sprzętowych nie mają możliwości samospisu, w Urzędzie Gminy w Popowie w pokoju Nr 4 zostało uruchomione stanowisko komputerowe z zainstalowanym oprogramowaniem umożliwiającym przeprowadzenie samospisu internetowego. W przypadku chęci skorzystania ze stanowiska w w/w celu proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel. 510-729-797 w celu ustalenia terminu.

GKS w Popowie

Używając tej strony zgadzasz się na naszą Politykę cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij